1995 yılında kurmuş olduğumuz tesisimiz modern makinalarla olup tam bir fabrikasyon üretim hizmeti vermektedir.Modern tesisimiz 10 saatte 3000 çift ayakkabı üretim kapasitesindedir. Kurulduğu günden günümüze kadar elde etmiş olduğu kalite imajını kararlılıkla sürdüren D.A.S Ayakkabı, kalitesiyle sektöründe büyümüş müşteri portföyünü zenginleştirerek  pazar payını artırmıştır.

Portföyünün bir bölümü ; gıda, beyaz eşya,kömür ocakları, güvenlik şirketleri, devlet kurumları, bankalar vs… gibi uluslar arası kurum ve kuruluşlardan oluşmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını ana prensip olarak kabul eden D.A.S Ayakkabı kalitesinden ödün vermeden dünya şirketi olma hedefine emin adımlarla yürümekte ve her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.D.A.S Ayakkabı firmaların tüm siparişlarini karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.Kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, pazarlama ve satış sonrası destek hizmeti ile satışlarını hızla geliştirmektedir. 9 haziran 2003 tarihinde 25311 sayılı resmi gazetede yayınlanan işverenin genel yükümlülükleri, koruyucu ve önleyici hizmetler, sağlık ve güvenlik, işçi temsilcisi v.b… iş ve işçi güvenliğini esas alan maddeler hiçbir işveren tarafından göz ardı edilmemeli, iş güvenliği ve sağlığı konularında tarafsız bir denetim sağlanmalıdır. Yeni düzenlemelere göre tüm kurum ve kuruluşların bu konuda önlem almaları gerekmektedir.Bu konuda üstüne düşen görevleri eksiksiz yerine getiren firmamız, iş ve işçi sağlığına verilen önemin daha iyi anlaşılması gerektiğini savunmaktadır.

Dürüstlük, çalışkanlık, profesyonel yaklaşım, müşteri memnuniyeti ve zamana saygı vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Hakkımızda